Zlikwidowali leśną plantację

12.10.2018

Zlikwidowali leśną plantację

Policjanci z Koziegłów znaleźli krzewy konopi indyjskich, które rosły w środku lasu w Poraju. Łącznie kryminalni zabezpieczyli 11 roślin. Postępowanie, które zostanie przeprowadzone, ma wyjaśnić, do kogo należały.

Policjanci z Koziegłów odkryli w lesie w Poraju uprawę konopi indyjskich. Łącznie stróże prawa zabezpieczyli 11 takich roślin. Po przeprowadzeniu wszystkich czynności, policjanci skompletowali niezbędną dokumentację i będą wyjaśniali, do kogo one należały. Z zabezpieczonych krzewów można było uzyskać ponad 250 porcji narkotyku. Za tego typu przestępstwo grozi kara do 8 lat więzienia.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły