Złodziej zatrzymany na gorącym uczynku

03.01.2017

Złodziej zatrzymany na gorącym uczynku

Zdarzenie miało miejsce w Myszkowie, przy ulicy Kościuszki. W jednym ze sklepów odzieżowych mężczyzna poszedł do przymierzalni z bluzą i kurtką, założył je na siebie, a następnie wyszedł w nowym ubraniu ze sklepu. Widząc to jedna z ekspedientek wybiegła za złodziejem, próbując go zatrzymać. Mężczyzna mocno odepchnął kobietę i zaczął uciekać w kierunku ulicy Skłodowskiej. Ta zaalarmowała przechodzących w pobliżu dzielnicowych. Mundurowi natychmiast ruszyli w pościg za rabusiem i zatrzymali go. Okazało się, że to 30-letni myszkowianin. Mężczyzna w chwili zatrzymania był pijany. Miał w organizmie 3 promile alkoholu. Trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu został przesłuchany i przyznał się do winy. Grozi mu nawet 5 lat więzienia.

  • ad
  • KPP Myszków
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły