Złodzieje grasują w lublinieckim

30.01.2017

Złodzieje grasują w lublinieckim

Do dwóch włamań na terenie powiatu lublinieckiego doszło 20 stycznia.  W godzinach popołudniowych, sprawca wykorzystując nieobecność domowników, wyłamał okno i dostał się do wnętrza jednego z budynków przy ulicy Częstochowskiej w Lisowie. Złodziej skradł przechowywane w meblościance pieniądze. Tego samego dnia wieczorem, włamanie do swojego domu zgłosił mieszkaniec Hadry. Z relacji poszkodowanego wynikało, że sprawca w ten sam sposób dostał się do budynku i także skradł pieniądze.

Trzy dni później, w Glinicy, po wyłamaniu skrzydła okiennego, włamywacz dostał się do pomieszczeń będącego jeszcze w budowie domu. Łupem złodzieja padły elektronarzędzia, pompa CO oraz radioodbiornik. Łącznie straty oszacowane zostały na kwotę kilku tysięcy złotych. Policjanci szukają sprawców i apelują o właściwe zabezpieczenie domów i mieszkań.

  • kg
  • zdj.arc
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły