Złodzieje puszek poszukiwani!

19.01.2017

Złodzieje puszek poszukiwani!

Do pierwszego takiego incydentu doszło w sobotę (14 stycznia). Wtedy to dwóm mężczyznom udało się przejąć trzy puszki. Plan mieli z założenia prosty: podjechać do sklepu, zabrać z niego puszkę i jak najszybciej odjechać. Zostali namierzeni przez policję w ten sam dzień i zatrzymani. Okazało się, że byli wcześniej notowani za podobne przestępstwa. Zdążyli już usłyszeć zarzut kradzieży z włamaniem i obecnie pozostają pod stałym dozorem policji.  Sposób “na sklep” zainspirował pozostałych sprawców, którzy w niedzielę dopuścili się identycznego przestępstwa. Przestępcy wciąż są na wolności.

  • Paula Nogaj
  • zdj. arc
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły