26.04.2018

Złota Edyta

Mieszkanka Olsztyna, Edyta Lewandowska zdobyła Mistrzostwo Polski w Maratonie górskim w Szczawnicy na dystansie 43,3 km.

Uzyskany wynik pozwolił olsztyńskiej biegaczce zakwalifikować się na Mistrzostwa Świata, które zaplanowano w czerwcu bieżącego roku w Karpaczu.

– Szczawnica jest dla mnie szczęśliwa bo trzy lata pod rząd bronię korony najlepszej biegaczki górskiej. Prowadziłam od startu do mety, wygrywając z ponad 10 minutową przewagą nad drugą zawodniczką – powiedziała po biegu Edyta Lewandowska. Sukcesy biegaczki można również śledzić na profilu www.facebook.com/search/top/ Więcej wyników z sobotnich zawodów na live.sts-timing.pl/szczawnica2018/index.php  i na profilu na Facebooku Biegi w Szczawnicy – oficjalnego organizatora imprezy.

  • kg
  • zdj. UG Olsztyn
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły