07.06.2018

Zmiany na stanowisku naczelnika

Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinsp. Krzysztof Justyński wręczył rozkazy personalne o powołaniu i mianowaniu na stanowiska kierownicze w śląskim garnizonie policji. Wśród czterech policjantów, którzy odebrali rozkazy o powierzeniu obowiązków na stanowiskach komendanta i zastępców komendantów miejskich i powiatowych jednostek policji, znalazł się dotychczasowy naczelnik lublinieckiej drogówki podinsp. Artur Wilczyński.

W sali portretowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach odbyła się dziś uroczystość, w trakcie której szef śląskiego garnizonu policji wręczył rozkazy personalne ośmiu policjantom. Z dniem 1 czerwca 2018 r. , do czasowego pełnienia służby w Komendzie Powiatowej Policji w Kłobucku na stanowisku I Zastępcy Komendanta tej jednostki delegowany został dotychczasowy Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Lublińcu – podinsp. Artur Wilczyński.

Decyzją Komendanta Powiatowego Policji w Lublińcu – jego obowiązki pełnił będzie dotychczasowy naczelnik prewencji – kom. Marek Wręczycki.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły