Zmienił cenę na kubku

08.08.2018

Zmienił cenę na kubku

61-letni mieszkaniec Myszkowa w jednym z hipermarketów zamienił cenę na kubku zaniżając jego wartości o… 5 złotych. Efekt? O jego dalszym losie zdecyduje prokurator. Za oszustwo może mu grozić… nawet osiem lat więzienia!

Mężczyzna kupił emaliowany kubek i zapłacił za niego mniej niż powinien. Dlaczego? Bo nalepiony na nim kod kreskowy należał do innego, tańszego o 5 złotych, kubka. Sytuację zauważył ochroniarz, który swoje spostrzeżenia przekazał policjantom. Ci z kolei zatrzymali 61-latka. Mężczyzna usłyszał już zarzut i przyznał się do winy, a o jego losie zdecyduje prokurator.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły