06.02.2018

Znęcał się nad 76-letnią matką

46-letni myszkowianin bił i poniżał swoją schorowaną matkę. Decyzję tę podjął prokurator, obejmując jednocześnie podejrzanego policyjnym dozorem i zakazując mu zbliżania się do pokrzywdzonej. Sprawca przemocy został zatrzymany przez myszkowskich dzielnicowych. Za przestępstwo, którego się dopuścił, grozi mu do 5 lat za kratami.

Policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań w Myszkowie, gdzie nietrzeźwy mężczyzna wszczął awanturę ze swoją matką. W czasie kłótni popchnął kobietę na fotel, pluł na nią i wulgarnie się do niej odnosił. Badanie alkomatem wykazało, że sprawca miał w organizmie blisko 4 promile alkoholu. Trafił do policyjnego aresztu. Nazajutrz usłyszał zarzut i został doprowadzony do prokuratury. Prokurator objął podejrzanego policyjnym dozorem. Nakazał mu też opuścić lokal, w którym sprawca zamieszkiwał wspólnie ze swoją matką i zakazał mu zbliżania się do pokrzywdzonej.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły