02.04.2018

Znęcał się nad rodziną. Trafił do aresztu

Lublinieccy policjanci zatrzymali 34-latka, który przez kilka miesięcy znęcał się nad swoimi rodzicami. Na wniosek mundurowych i prokuratora, agresor został tymczasowo aresztowany. Za kratami spędzi najbliższe trzy miesiące.

W minioną środę lublinieccy policjanci interweniowali wobec agresora, który wywołał awanturę w miejscu zamieszkania. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Śledczy ustalili, że 34-latek od kilku miesięcy znęca się nad swoimi rodzicami, z którymi zamieszkuje. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. Za popełnione przestępstwo za kratami może jednak spędzić najbliższe 5 lat.

  • kg
  • zdj. KPP Lubliniec
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły