Znęcał się nad żoną, groził teściowej

20.01.2017

Znęcał się nad żoną, groził teściowej

Policjanci otrzymali zgłoszenie o rodzinnej awanturze, do której doszło w jednym z bloków w dzielnicy Północ. 30 latek, będąc pod wpływem alkoholu, wszczął kłótnie, w trakcie której ubliżał i groził zarówno swojej żonie, jak i teściowej. Mężczyzna miał przeszło promil alkoholu w organizmie. Z ustaleń śledczych wynika, że stosował przemoc fizyczną i psychiczną wobec żony już od 3 lat. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty znęcania się nad żoną i gróźb karalnych kierowanych wobec teściowej. Prokurator zastosował wobec niego dozór i nakazał mu opuścić mieszkanie.

  • kg
  • zdj. KMP Cz-wa
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły