09.05.2018

Zwycięstwa częstochowskich bokserów w Żywcu

Pięściarze KS “Start” w Częstochowie triumfowali w Międzynarodowym Turnieju Bokserskim o “Ciupagę Góralską”, który odbył się w Żywcu.

W amfiteatrze Pod Grojcem rękawice w ringu skrzyżowali bokserzy z 22 klubów z Polski, w tym dwóch zawodników częstochowskiego klubu.

W finale kategorii junior (waga 75 kg) Patryk Rydz pokonał na punkty Jędrzeja Młynarskiego z 06 Kleofas AZS AWF Katowice. W tej samej kategorii, ale wyższej wadze (81 kg) Maciej Małysz okazał się zdecydowanie lepszy Cypriana Czerwińskiego z klubu TS “Czarni Góral” Żywiec. Częstochowskim zawodnikom sekundował w ringu trener Michał Zalas.

  • KR
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły