18.07.2017

69-latka podróż zakończyła na drzewie

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (17.09.) około godziny 10.15 ulicy Wojska Polskiego w Przybynowie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 69-letnia kierująca hyundaiem getz nie zachowała należytej ostrożności podczas kierowania pojazdem i zjechała na prawe pobocze uderzając w drzewo. Razem z 69-letnia kierującą, podróżowało 3 pasażerów, którzy z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Policjanci wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

  • kg

Tym razem postanowiliśmy sprawdzić, czy mieszkańcy powiatu częstochowskiego są zadowoleni z pracy swoich gospodarzy gminnych. Kto Waszym zdaniem zasługuje na szczególne wyróżnienie? Głosujcie!

Zabawa trwa do 30 kwietnia. Wręczenie statuetek dla najlepszych włodarzy nastąpi podczas kolejnej edycji Targów Motoryzacyjnych (2.06.-3.06.).

Który z gospodarzy gminnych Waszym zdaniem zasługuje na szczególne wyróżnienie?

Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły