O nas

O nas

Jesteśmy lokalnym dziennikiem informacyjnym, którego celem jest dostarczanie Wam – Czytelnikom aktualnych wiadomości z miasta i regionu. Oprócz szybkiego, rzeczowego i kompetentnego serwisu znajdziecie u nas również: artykuły publicystyczne, reportaże, felietony, wywiady, wspomnienia, raporty, poradniki itp. Oferujemy Wam również najobszerniejszy serwis sportowy na lokalnym rynku prasowym, który obejmuje wszystkie dyscypliny sportu, ze szczególnym uwzględnieniem żużla, piłki nożnej, siatkówki, koszykówki i kolarstwa. Jesteśmy rzetelni, apolityczni i bezstronni. Nasze wydania ukazują się zarówno w wersji tradycyjnej, papierowej (do kupienia w kioskach RUCHU lub Kolportera) jak i internetowej. Dodatkowo jesteśmy organizatorami najróżniejszych imprez i targów.

Nasz portal jest oczywiście integralną częścią lokalnego dziennika “Życie Częstochowy i Powiatu”. Na naszej stronie znajdziecie najważniejsze wydarzenia z Częstochowy, a także okolic tego pięknego miasta! Obiecujemy Wam być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego, będziemy również reagować na Wasze sygnały. Jeżeli znaleźliście jakieś błędy, uważacie, że powinniśmy wprowadzić nowe rozwiązania lub poprawić funkcjonalność serwisu, piszcie na adres: redakcja@zycieczestochowy.pl. Czytelnicy są dla nas najważniejsi!

Do wyborów samorządowych zostało kilka dni. Oprócz prezydenta wybierać będziemy również naszych reprezentantów, którzy zasiądą w Radzie Miasta. Na kandydatów, którego komitetu zamierzacie oddać swój głos? Zachęcamy do zabawy! Głosowanie na naszej stronie zakończy się 19 października.

Na kandydatów, którego komitetu zamierzacie oddać swój głos?

  • KWW SLD Lewica Razem (33%, Razem 119)
  • KWW Wspólnie dla Częstochowy (19%, Razem 69)
  • KWW Marcin Maranda. Mieszkańcy Częstochowy (18%, Razem 64)
  • KWW Kukiz 15 (15%, Razem 55)
  • KW Prawo i Sprawiedliwość (8%, Razem 29)
  • Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma. Nowoczesna Koalicja Obywatelska (5%, Razem 18)
  • Komitet Wyborczy Wyborców Senior + (1%, Razem 2)
  • KWW Otwarta Częstochowa (1%, Razem 2)
Razem: 358

Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.