O nas

O nas

Jesteśmy lokalnym dziennikiem informacyjnym, którego celem jest dostarczanie Wam – Czytelnikom aktualnych wiadomości z miasta i regionu. Oprócz szybkiego, rzeczowego i kompetentnego serwisu znajdziecie u nas również: artykuły publicystyczne, reportaże, felietony, wywiady, wspomnienia, raporty, poradniki itp. Oferujemy Wam również najobszerniejszy serwis sportowy na lokalnym rynku prasowym, który obejmuje wszystkie dyscypliny sportu, ze szczególnym uwzględnieniem żużla, piłki nożnej, siatkówki, koszykówki i kolarstwa. Jesteśmy rzetelni, apolityczni i bezstronni. Nasze wydania ukazują się zarówno w wersji tradycyjnej, papierowej (do kupienia w kioskach RUCHU lub Kolportera) jak i internetowej. Dodatkowo jesteśmy organizatorami najróżniejszych imprez i targów.

Nasz portal jest oczywiście integralną częścią lokalnego dziennika “Życie Częstochowy i Powiatu”. Na naszej stronie znajdziecie najważniejsze wydarzenia z Częstochowy, a także okolic tego pięknego miasta! Obiecujemy Wam być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego, będziemy również reagować na Wasze sygnały. Jeżeli znaleźliście jakieś błędy, uważacie, że powinniśmy wprowadzić nowe rozwiązania lub poprawić funkcjonalność serwisu, piszcie na adres: redakcja@zycieczestochowy.pl. Czytelnicy są dla nas najważniejsi!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.