22.11.2017

Dzień seniora w Olsztynie

W remizie OSP w Olsztynie odbyło się spotkanie z okazji Dnia Seniora.

Pierwsze integracyjne spotkanie dla osób samotnych i członków Koła Emerytów i Rencistów w Olsztynie zorganizowała Rada Sołecka Olsztyna i Zarząd Koła Emerytów i Rencistów w Olsztynie.

W spotkaniu uczestniczyli: Tomasz Kucharski, wójt Gminy Olsztyn, Grażyna Elmanowska radna Gminy Olsztyn, Elżbieta Kosielak, sołtys Olsztyna, Włodzimierz Nabiałek, przewodniczący Rady Sołeckiej Olsztyna, Bernadetta Niemczyk, prezes Koła Emerytów i Rencistów oraz Grażyna Bednarek, dyrektor Szkoły Podstawowej w Olsztynie.

Wieczór uprzyjemniły występy uczniów ze Szkoły Podstawowej w Olsztynie przygotowane przez Elżbietę Tomalską, Małgorzatę Ślęzak i Barnadettę Mermer.

Na zaproszonych seniorów czekał poczęstunek, wspólne biesiadowanie oraz występ zespołu pod kierownictwem Marka Pasternaka. Były tańce, wspólne śpiewy i rozmowy do późnych godzin wieczornych.

  • kg
  • zdj. UG Olsztyn

Wybieramy Miss i Mister studniówki! W pierwszym etapie szkoły wyłoniły kandydatki i kandydatów do rywalizacji. Teraz wszystko leży w rękach internautów. To od nich zależy, do kogo powędrują tytuły królowej i króla częstochowskich studniówek.

Walka o głosy zakończy się 30 marca. Zachęcamy do zabawy!

Wybieramy Miss i Mister studniówki!

Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły