31.01.2017

Konopiska Cup

Na pierwszy ogień pójdą najmłodsi, którzy dopiero poznają piłkarskie ABC. 4 lutego wybiegną na parkiet zawodnicy i zawodniczki urodzone w latach 2010-2011, a w dniu następnym będziemy mogli obejrzeć juniorów starszych – rocznik 1998 i młodsi. W drugim tygodniu lutego zobaczymy zespoły z rocznika 2004 i 2006. W kolejnym rocznik 2005 i 2007. W ostatnim turnieju zamykającym cały cykl rozgrywek będziemy mogli przyjrzeć się umiejętnościom chłopców z rocznik 2008. Wszystkie turnieje rozgrywane będą w hali sportowej w Konopiskach przy ul. Sportowej 7 A. Patronat nad całością rozgrywek “KONOPISKA CUP 2017” objął Wójt Gminy Konopiska, Jerzy Żurek.

  • kg

Spośród nadesłanych do nas zdjęć - z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka - komisja konkursowa wyłoniła dziesięciu finalistów. Teraz wszystko zależy od internautów - to Wy zdecydujecie, do kogo powędrują nagrody!

Głosować można do 1 czerwca. Odbiór nagród możliwy będzie 3 czerwca w godzinach 16.00 - 19.00 podczas Targów Motoryzacyjnych. Zachęcamy do zabawy!

Konkurs z okazji Dnia Dziecka

Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły