09.01.2018

Wyremontują ulicę w Łojkach

Wkrótce rozpocznie się długo wyczekiwany remont ulicy Zielonej w Łojkach. Gmina Blachowania otrzyma na ten cel dofinansowanie.

Wojewoda śląski zatwierdził listę wniosków zakwalifikowanych do dofinansowania w ramach Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej. Po akceptacji listy rankingowej przez podsekretarza stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Budownictwa na liście znalazło się 35 zadań w tym na pozycji 18 złożony w ubiegłym roku przez Burmistrza Blachowni, Sylwię Szymańską wniosek z zadaniem dotyczącym remontu ulicy Zielonej w Łojkach. Gmina na ten cel otrzyma 550 tysięcy złotych. Całkowity przewidywany koszt remontu ulicy to kwota 1 mln 100 tys. zł.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły