Bajkowy Dzień Dziecka

25.05.2022

Bajkowy Dzień Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka Centrum Handlowe Auchan w Poczesnej przygotowało dla najmłodszych wiele atrakcji. To doskonała okazja do wspólnej zabawy i spotkania z ulubionymi bohaterami bajek! Coś dla siebie znajdą dzieci w każdym wieku!  W specjalnej strefie Barbie będzie można zaprojektować i wykonać fantazyjne ubranka dla lalek i przez chwilę poczuć się jak profesjonalny projektant czy projektantka mody. Z kolei chłopcy z pewnością ciekawie spędzą czas w strefie motoryzacji.

W sobotę, 28 maja, specjalnie dla dziewczynek stworzona zostanie strefa Barbie, gdzie będzie można zaprojektować i wykonać fantazyjne ubranka dla lalek i przez chwilę poczuć się jak profesjonalna projektantka mody. Będzie można również nagrać filmik z choreografią do muzyki Barbie EXTRA. Przed występem animatorki odpowiednio ucharakteryzują małe artystki.

Chłopcy z pewnością ciekawie spędzą czas w strefie motoryzacji. Czekają tam na nich samochody Matchbox, które od pokoleń inspirują do wielkich przygód. Sobotnie spotkanie w naszej galerii handlowej będzie doskonałą okazją do zabawy samochodzikami z różnych kolekcji oraz zestawami tematycznymi.

Coś dla siebie znajdą również mali wielbiciele bajki „Tomek i przyjaciele”. Podczas spotkania dzieci wyruszą w podróż z bohaterami, bawiąc się zestawami torów, lokomotyw i wagoników.

Wiele radości dostarczy również zabawa w kalambury w powietrzu. To wersja popularnej gry, gdzie jedna osoba rysuje hasła w powietrzu, a reszta drużyny widzi obrazek na ekranie tabletu lub telefonu i odgaduje jego ukryte znaczenie.

Wydarzenie zaplanowano na 28 maja od godziny 10:00 do godziny 17:00. Wstęp wolny!

  • oprac. kg
Najnowsze artykuły