Bezpłatnej konsultacje z notariuszem w zakresie zmian w prawie spadkowym

16.11.2023

Bezpłatnej konsultacje z notariuszem w zakresie zmian w prawie spadkowym

W ramach ogólnopolskiego 14. Dnia Otwartego Notariatu, 18 listopada w godzinach 10-16, w kilkunastu miastach w Polsce notariusze będą udzielali bezpłatnych informacji prawnych stacjonarnie, telefonicznie, na czacie i w trakcie streamingu na żywo.

Działania prowadzone przez Krajową Radę Notarialną, podczas Dni Otwartych Notariatu mają na celu edukowanie społeczeństwa w obszarach prawa, z którymi związana jest na co dzień praca notariuszy.
Tegoroczny temat przewodni „Porozmawiaj z notariuszem o zmianach w prawie spadkowym i ich skutkach” ma przybliżyć kwestie związane z dziedziczeniem i jego nieodłącznymi elementami w świetle najnowszych zmian w prawie spadkowym.

Najbliższym punktem stacjonarnym, w którym można porozmawiać z notariuszem jest Urząd Miasta Katowice, przy ul. Młyńskiej 2c (nr tel – 32 442 82 45).

Poza tym pytania notariuszom można zadawać już teraz na stronie internetowej organizatorów. Na odpowiedź trzeba poczekać do 18 listopada, gdzie na profilu na Facebooku Porozmawiaj z Notariuszem, będzie prowadzona transmisja na żywo.

  • mat. pras. UM Częstochowy
Najnowsze artykuły