Blachownia. Nietrzeźwy 22-latek wjechał wprost pod nadjeżdżający pociąg

11.07.2023

Blachownia. Nietrzeźwy 22-latek wjechał wprost pod nadjeżdżający pociąg

Do zdarzenia doszło w nocy z 10 na 11 lipca ok. godziny 1:00 na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Blachowni. 22-latek w stanie nietrzeźwości wjechał wprost pod nadjeżdżający pociąg towarowy. Z obrażeniami głowy i klatki piersiowej trafił do szpitala…

– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 22-letni kierujący osobowym samochodem marki audi, będący w stanie nietrzeźwości nie dostosował się do sygnalizacji świetlnej i wjechał wprost pod nadjeżdżający pociąg towarowy. W wyniku tego zdarzenia doznał obrażeń głowy i klatki piersiowej został przewieziony do szpitala – informuje Katarzyna Lewińska – Stępniewska z Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie.

To już kolejny wypadek, który miał miejsce w ciągu ostatnich dni na przejeździe kolejowym w Blachowni. W sobotę kilka godzin trwały utrudnienia po zderzeniu samochodu osobowego z pociągiem relacji Warszawa – Szklarska Poręba. Do wypadku doszło przed południem – również na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. Dwie osoby, które podróżowały autem na skutek odniesionych w zdarzeniu obrażeń zostały przetransportowane do szpitala.

 

fot. FB/OSP Blachownia

 

 

 

  • pn
Najnowsze artykuły