escort eskişehir escort izmit escort kıbrıs escort maraş eskişehir eskort izmit escort edirne escort
Bocar Włókniarz zwyciężył w Zielonej Górze!

23.09.2020

Bocar Włókniarz zwyciężył w Zielonej Górze!

Młodzieżowcy Bocar Włókniarza Częstochowa zwyciężyli VIII rundę Ligi Juniorów, która rozgrywana była na torze w Zielonej Górze w miniony wtorek. Biało-zieloni wywalczyli łącznie 24 punkty. Najlepiej w swojej drużynie zaprezentował się Jakub Miśkowiak, który zdobył 11 punktów.

 

Klasyfikacja:
I. Eltrox Włókniarz Częstochowa – 24 pkt.
7. Jakub Miśkowiak – 11 (3,2,3,3)
8. Mateusz Świdnicki – 8 (2,3,2,1)
9. Bartłomiej Kowalski – 5 (1,0,3,1)

II. Moje Bermudy Stal Gorzów – 22 pkt.
13. Wiktor Jasiński – 7 (3,2,2)
14. Kamil Nowacki – 11 (2,2,3,1,3)
15. Kamil Pytlewski – 4 (1,2,1,0)

III. RM Solar Falubaz Zielona Góra – 18 pkt.
10. Mateusz Tonder – 12 (t,3,3,3,3)
11. Damian Pawliczak – 6 (1,w,2,2,1)
12. Nile Tufft – 0 (w,ns,ns)

IV. Fogo Unia Leszno – 17 pkt.
1. Kacper Pludra – 4 (2,1,1,w)
2. Krzysztof Sadurski – 1 (1,0,0)
3. Damian Ratajczak – 12 (3,2,3,2,2)

V-VI. Motor Lublin – 15 pkt.
4. Wiktor Trofimow – 12 (3,3,3,3)
5. Jan Rachubik – 2 (0,0,1,1)
6. Jakub Szpytma – 1 (0,1,0,0)

V-VI. MrGarden GKM Grudziądz – 15 pkt.
16. Kacper Łobodziński – 5 (1,1,1,2)
17. Denis Zieliński – 6 (0,2,2,2)
18. Damian Lotarski – 4 (1,d,3,d)

VII. Betard Sparta Wrocław – 14 pkt.
19. Michał Curzytek – 10 (2,3,2,3)
20. Bartosz Curzytek – 2 (0,0,0,2)
21. Mateusz Panicz – 2 (0,1,1,0)

Bieg po biegu:
1. Trofimow, Pludra, Sadurski, Rachubik
2. Miśkowiak, Świdnicki, Pawliczak, Tufft (w/u) (Tonder – t)
3. Jasiński, Nowacki, Łobodziński, Zieliński
4. Ratajczak, M. Curzytek, Pludra, B. Curzytek
5. Trofimow, Miśkowiak, Kowalski, Szpytma
6. Tonder, Nowacki, Pytlewski, Pawliczak (w/u)
7. M. Curzytek, Zieliński, Lotarski, Panicz
8. Świdnicki, Ratajczak, Pludra, Kowalski
9. Trofimow, Pawliczak, Szpytma
10. Nowacki, Pytlewski, Panicz, B. Curzytek
11. Ratajczak, Zieliński, Łobodziński, Sadurski
12. Trofimow, Jasiński, Nowacki, Rachubik
13. Kowalski, Świdnicki, Łobodziński, Lotarski (d)
14. Tonder, Pawliczak, Panicz, B. Curzytek
15. Nowacki, Ratajczak, Pytlewski, Sadurski
16. Lotarski, Łobodziński, Rachubik, Szpytma
17. Miśkowiak, M. Curzytek, Kowalski, Panicz
18. Tonder, Ratajczak, Pawliczak, Pludra (w/u)
19. M. Curzytek, B. Curzytek, Rachubik, Szpytma
20. Miśkowiak, Jasiński, Świdnicki, Pytlewski
21. Tonder, Zieliński, Lotarski (d)

źródło i fot.: Włókniarz Częstochowa

  • pn
Najnowsze artykuły