Chcesz pomóc dzieciom z domu dziecka? Przyłącz się do akcji!

17.12.2021

Chcesz pomóc dzieciom z domu dziecka? Przyłącz się do akcji!

Ruszyła druga edycja akcji “Paczka dla dziecka z domu dziecka”. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na rzecz podopiecznych placówek w Kłobucku, Waleńczowie i Krzepicach. Na potrzeby akcji powstała specjalna piosenka promocyjna, do której muzykę skomponował Robert Madziarz, a słowa napisała Małgorzata Iżyńska.

Akcja ma na celu zbiórkę funduszy dla Wychowanków z Domu Dziecka im. Janusza Korczaka w Kłobucku i placówek opiekuńczo-wychowawczych w Waleńczowie i Krzepicach, by mogły mieć piękne i radosne Święta Bożego Narodzenia. Pod opieką tych trzech placówek znajduje się 63 dzieci w wieku od 3 do 18 lat.

Wszyscy, którym los dzieci z domu dziecka w święta nie jest obojętny, mogą wesprzeć inicjatywę za pośrednictwem platformy: https://zrzutka.pl/j4hzrh

Na potrzeby akcji powstała specjalna piosenka promocyjna, do której muzykę skomponował Robert Madziarz, a słowa napisała Małgorzata Iżyńska. Do projektu zaproszeni zostali wyjątkowi artyści „dobrego serca”: Marian Lichtman, Anna Maria Adamiak, Stashka, Kornelia Dusza, Maja Adamiak, Agnieszka Kuchnia-Wołosiewicz, Remi Juśkiewicz, Amelia Cierpiał, Sławek Nalepa oraz podopieczne placówek, dla których zorganizowana została akcja – Wioletta Wójtowicz i Angelika Roszkowska. Jak udała się współpraca? Ocenić sami https://www.youtube.com/watch?v=GXXXMQcBpXk

Akcję dobroczynną PACZKA DLA DZIECKA z DOMU DZIECKA zapoczątkował w roku 2019 muzyk, Robert Madziarz wraz z zaproszonymi przyjaciółmi: Sebastian Wypych z córkami Jagodą i Zosią, Marzena i Inga Kucharska, Tomasz Wałęga, Witek Dominika, Monika Kazyaka (artystka z Soul Records) oraz raperzy Paweł Łopacki i Szymon Gliszczyński – oboje z Soul Records.

  • kg
Najnowsze artykuły