Ciężarówka potrąciła pieszą. Policja poszukuje świadków

08.04.2022

Ciężarówka potrąciła pieszą. Policja poszukuje świadków

Policjanci z Częstochowy poszukują świadka wypadku drogowego, który zarejestrował przebieg zdarzenia kamerą samochodową. Do wypadku doszło 11 lutego 2022 roku około godziny 17:50 w Częstochowie na skrzyżowaniu ulicy Barbary z ulicą Zaciszańską. Kierowca samochodu ciężarowego z naczepą, wykonując manewr skrętu w prawo z ulicy Barbary w ulicę Zaciszańską potrącił pieszą przechodzącą po prawidłowo oznakowanym przejściu dla pieszych.

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie prowadzi czynności w związku z wypadkiem w ruchu drogowym, do którego doszło w dniu 11 lutego 2022 roku około godziny 17:50 w w Częstochowie na skrzyżowaniu ulicy Barbary z ulicą Zaciszańską. Z ustaleń wynika, że kierujący samochodem ciężarowym z naczepą, wykonując manewr skrętu w prawo z ulicy Barbary w ulicę Zaciszańską, potrącił pieszą przechodzącą po prawidłowo oznakowanym przejściu dla pieszych, a następnie oddalił się z miejsca wypadku. W wyniku zdarzenia piesza odniosła poważne obrażenia.

W związku z prowadzonym postępowaniem przygotowawczym, Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie zwraca się do kierowcy samochodu osobowego, który był świadkiem zdarzenia i zarejestrował jego przebieg kamerą samochodową o niezwłoczny osobisty lub telefoniczny kontakt z częstochowską Policją pod numerem telefonu 47 858 1255, 47 858 1280, 47 858 1428 lub przesłanie wiadomości e-mail na adres kryminalny@czestochowa.ka.policja.gov.pl.

Apelujemy do wszystkich osób, które tego dnia były świadkami wypadku, lub posiadają nagrania z wideorejestratorów, na których został zarejestrowany przebieg zdarzenia lub innych osób mogących pomóc w ustaleniu okoliczności wypadku o kontakt  z policją.

  • TS
Najnowsze artykuły