Co z tegoroczną “Frytką”?

05.05.2020

Co z tegoroczną “Frytką”?

Ta wiadomość rozczaruje miłośników częstochowskiego festiwalu “Frytka OFF-jazd”. W tym roku impreza się nie odbędzie się – powodem są oczywiście ograniczenia związane z pandemią. Organizatorzy mają nadzieję, że powróci już w 2021 roku.

 

Organizatorzy Frytki OFF-jazd liczą na to, że wymuszona okolicznościami przerwa sprawi, że fanom tego festiwalu będzie jeszcze milej spotkać się znowu pod sceną, a zarówno muzyka, jak i cała okołofestiwalowa atmosfera zapewnią jeszcze intensywniejsze przeżycia niż dotychczas. A będą ku temu powody – następna ,,Frytka” odbędzie się nie tylko po długiej przerwie, ale i będzie to jej jubileuszowe, 10. wydanie.

Ostatnia jak dotąd edycja Częstochowskiego Festiwalu Kultury Alternatywnej miała miejsce w 2019 roku. W Parku Lisiniec w połowie czerwca wystąpiły legendy sceny jak Dezerter czy Acid Drinkers, a także m.in. Kapela ze wsi Warszawa, Mela Koteluk czy Krzysztof Zalewski. W poprzednich latach na festiwalu występowali też m.in. VooVoo, Lao Che, Kult, Artur Rojek, Brodka czy Nosowska. Zanim impreza przeniosła się do Parku Lisiniec odbywała się na ul. Piłsudskiego – czyli popularnie zwanej ,,Alei Frytkowej”, od której wzięła swoją nazwę.

  • kg
Najnowsze artykuły