Częstochowa. Do Polski 2050 dołączają Samorządowcy RP Marcina Marandy

16.02.2024

Częstochowa. Do Polski 2050 dołączają Samorządowcy RP Marcina Marandy

Samorządowcy RP z Marcinem Marandą na czele dołączają do Polski 2050 Szymona Hołowni, która w Częstochowie wystartuje w wyborach samorządowych do Rady Miasta z Trzecią Drogą. Na specjalnej konferencji poinformowano o połączeniu sił, jednak nie przedstawiono jeszcze kandydata na prezydenta.

– Mam dzisiaj wielką przyjemność powitać naszych starych przyjaciół, którzy w samorządzie razem z nami kilka lat temu działali w Radzie Miasta w ramach stowarzyszenia klubu radnych Mieszkańcy Częstochowy. Razem z panem Marcinem Marandą działaliśmy na rzecz mieszkańców Częstochowy dla dobra miasta. Dziś znowu spotykamy się na tym samorządowym szlaku. Ogłaszamy, że jeśli chodzi o Polskę 2050 Szymona Hołowni oraz Trzecią Drogę na pewno wystartujemy razem w wyborach samorządowych do Rady Miasta – powiedział poseł Piotr Strach z Polski 2050 i zapowiedział, że w przyszłym tygodniu odbędzie się kolejna konferencja z partnerami koalicyjnymi z Trzeciej drogi, gdzie przedstawiony zostanie kandydat na prezydenta miasta.

– Wyznajemy podobne wartości i stawiamy sobie te same cele. Łączymy potencjały naszych środowisk żeby wygrać wybory w Częstochowie. Chcemy dać częstochowianom nowego, skutecznego prezydenta i radnych, którzy będą działać zawsze w interesie mieszkańców – zapewnił podczas spotkania z mediami Marcin Maranda.

  • pn
Najnowsze artykuły