23.02.2018

Częstochowianka jedzie na mecz do Wrocławia

W sobotę, 24 lutego siatkarki Częstochowianki zagrają o ligowe punkty na wyjeździe z drugą drużyną Impelu Wrocław.

Do końca rundy zasadniczej w żeńskiego II lidze w grupie trzeciej pozostały już tylko trzy kolejki. Częstochowskie siatkarki mają na swoim koncie 39 punktów i zajmują czwarte miejsce, ostatnie premiowane awansem do rundy play-off. O trzy “oczka” mniej ma piąta Silesia Volley Mysłowice.

Częstochowianka nie może być jeszcze pewna pierwszej czwórki, dlatego ostatnie mecze rundy zasadniczej będą dla niej bardzo ważne.

W sobotę podopieczne Anity Krzyczmonik i Urszuli Jędrys-Szynkiel powalczą o punkty we Wrocławiu. W pierwszej rundzie częstochowskie siatkarki pokonały przed własną publicznością rywalki 3:0.

  • KR
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły