Częstochowianki w finale Hotelu Paradise. Już dziś okaże się, która para wygra program

14.05.2024

Częstochowianki w finale Hotelu Paradise. Już dziś okaże się, która para wygra program

Już dziś finał ósmej edycji Hotelu Paradise. O główną nagrodę zawalczą dwie pary – Ada i Bartek oraz Agnieszka i Jędrzej. Co ciekawe, obie finalistki pochodzą z Częstochowy.

To już ósma edycja Hotelu Paradise – reality show emitowanego na kanale TVN7. Dla uczestników jest nie tylko szansą na zdobycie sławy i 100 tysięcy złotych, ale też nawiązania wielu relacji – zarówno tych koleżeńskich, jak i romantycznych. I o ile Agnieszka i Jędrzej od początku nie deklarowali sobie nic więcej, jak tylko przyjaźń, to relacja Ady i Barta była prawdziwym rollercoasterem. Para miała wiele wzlotów i upadków – ostrych kłótni i romantycznych momentów. I to właśnie dlatego cieszyła się największym zainteresowaniem widzów.

Ada i Agnieszka to nie jedyne częstochowianki, które wzięły udział w ósmej edycji programu. W jednym z odcinków Hotelu Paradise pojawiła się również Kasia Stępień – dwudziestoletnia mieszkanka Częstochowy. O tym, jak uczestniczki poradziły sobie podczas testu wiedzy, pisaliśmy tutaj.

Finał ósmej edycji Hotelu Paradise rozpocznie się o godz. 20:00 na kanale TVN7. O tym, która para stanie na ścieżce lojalności – ostatniej prostej do wygrania programu, zadecydują pozostali uczestnicy Hotelu.

  • red.
Najnowsze artykuły