Częstochowskie Centrum Świadczeń czynne dłużej

30.08.2018

Częstochowskie Centrum Świadczeń czynne dłużej

Częstochowskie Centrum Świadczeń w najbliższy piątek (31 sierpnia) będzie dłużej czekać na petentów. Godziny urzędowania Punktów Obsługi Mieszkańców przy ul. Nowowiejskiego oraz przy al. Niepodległości zostaną wydłużone do 17.00.

Częstochowskie Centrum Świadczeń informuje, że w celu ułatwienia mieszkankom i mieszkańcom możliwości składania wniosków o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego, świadczenia rodzinnego, świadczenia z funduszu alimentacyjnego, świadczenia Dobry Start –31 sierpnia wydłuża godziny urzędowania Punktów Obsługi Mieszkańców: przy ul. Nowowiejskiego 26 oraz przy al. Niepodległości 20/22 do godziny 17:00.

Jednocześnie przypomina, że wnioski na ustalenie prawa do zasiłku rodzinnego wraz z dodatkami, świadczenia wychowawczego 500+, świadczenia z funduszu alimentacyjnego oraz specjalnego zasiłku opiekuńczego można składać również za pomocą:

  • bankowości elektronicznej
  • portalu Emp@tia – www.empatia.mrpips.gov.pl
  • elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej ePUAP,
  • Platformy Usług Elektronicznych ZUS (PUE ZUS)

Natomiast wnioski na świadczenie Dobry Start można składać za pomocą:

  • bankowości elektronicznej
  • portalu Emp@tia – www.empatia.mrpips.gov.pl

Dodatkowych informacji w sprawach świadczeń oraz przyjmowania wniosków można uzyskać także pod numerem telefonu CCŚ 34 341 17 61

Informacje na temat na temat programu 500+ oraz składania wniosków udziela Śląski Urząd Wojewódzki pod nr tel: 32 20 77 844/828

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły