18.04.2018

Czołówka w Molnej

Lublinieccy policjanci ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło w Molnej. W czołowym zderzeniu dwóch pojazdów ranny został jeden z kierujących.

Do zdarzenia doszło] na ulicy Łąkowej w Molnej. Z dotychczasowych ustaleń drogówki wynika, że na łuku drogi kierujący fiatem ducato stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z nadjeżdżającym golfem. W wyniku zderzenia, ranny został 65-letni kierowca volkswagena. Poszkodowany oraz 21-latek kierujący fiatem byli trzeźwi. Szczegóły tego zdarzenia ustalają policjanci z Wydziału Kryminalnego KPP w Lublińcu.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły