Damian Kogut z Plus Ligi dołączył do drużyny Exact Systems Norwid

13.06.2022

Damian Kogut z Plus Ligi dołączył do drużyny Exact Systems Norwid

Ta informacja z pewnością ucieszy kibiców Exact Systems Norwid. Do zespołu trenera Piotra Gruszki dołączył przyjmujący Damian Kogut, który w ostatnim czasie grał w Plus Lidze w zespole GKS-u Katowice.

Jak podkreśla klub, Kogut to ulubieniec częstochowskiej publiczności. Po 7 sezonach spędzonych w Exact Systems Norwid, 25-latek próbował swych sił w ostatnim sezonie w Plus Lidze w GKS-ie Katowice. Po roku nieobecności w Częstochowie zawodnik postanowił wrócić do Exact Systems Norwid. Ma być liderem teamu trenera Gruszki.

– Cieszę się, że wracam do Częstochowy i będę mógł pomoc zespołowi swoim doświadczeniem, które zdobyłem na parkietach w Pluslidze. Liczę na to, że zrobimy super atmosferę w drużynie i pokażemy wszystkim jak naprawdę potrafimy bawić się siatkówką. Wiem, że z pomocą kibiców gra będzie nam sprawić jeszcze większa radość. Już nie mogę doczekać się rozpoczęcia sezonu. Do zobaczenia we wrześniu – mówi na stronie internetowej klubu ksnorwidczestochowa.pl 25-letni przyjmujący Damian Kogut.

fot. Exact Systems Norwid

  • pn
Najnowsze artykuły