Daria Zawiałow zagra w Częstochowie

18.03.2022

Daria Zawiałow zagra w Częstochowie

Daria Zawiałow, jedna z najbardziej utalentowanych artystek młodego pokolenia, zagra dla częstochowskiej publiczności. Koncert będzie wyjątkowy – całkowity dochód z niego będzie przeznaczony na leczenie siedmioletniej Agatki Kuberskiej, mieszkanki Częstochowy, która zmaga się ze złośliwym nowotworem mózgu. Dodatkowo w trakcie wydarzenia odbędzie się licytacja przedmiotów przekazanych przez znanych sportowców, aktorów, muzyków.

Koncert zaplanowano na 28 marca. Odbędzie się on w Filharmonii Częstochowskiej. Początek o godzinie 19.00. Wydarzeniu będzie towarzyszyć licytacja. Poprowadzi ją doskonale znany duet – Izabella Krzan oraz Tomasz Kammel. Wśród przekazanych przedmiotów są między innymi Bartka Zmarzlika z autografem, koszulka zespołu Raków Częstochowa z autografami, czapka i formuła z autografem Roberta Kubicy, udział w treningu z Anną Lewandowską w Warszawie, koszulka z autografem Roberta Lewandowskiego, piłka z autografem Marcina Gortata, rower Trek w barwach Włókniarza Częstochowa, suknia La Mania z limitowanej kolekcji, czy książka i filmy z autografem Cezarego Pazury. Cały dochód z koncertu, jak i licytacji zostanie przeznaczony na leczenie siedmioletniej Agatki Kuberskiej, mieszkanki Częstochowy, która zmaga się ze złośliwym nowotworem mózgu.

Zainteresowani zakupem biletów powinni skontaktować się z organizatorem telefonicznie 888-880-165, bądź emailowo biuro@wduszygra.pl Więcej szczegółów na temat zbliżającego się wydarzenia znajdziemy na profilu na facebooku: @wduszygramuzyka

 

  • kg
Najnowsze artykuły