Dlaczego opłaca się zamawiać towar z Chin w sposób zbiorczy?

02.04.2024

Dlaczego opłaca się zamawiać towar z Chin w sposób zbiorczy?

Jeśli potrzebujesz przewieźć niewielkie ilości towarów o niewielkich gabarytach, możesz zamówić fracht zbiorczy z Chin na stronie https://pl.m3cargo.com/opytnym-zakazchikam/dostavka-morem/. Ten rodzaj transportu polega na łączeniu w jednym kontenerze ładunków różnych klientów, z których każdy płaci tylko za zajmowaną objętość. Obliczenie kosztów w takim konsolidowanym transporcie uwzględnia rzeczywiste wymiary i wagę ładunku. Ponieważ większość klientów korzystających z usług firm transportowo-logistycznych to przedstawiciele małych i średnich przedsiębiorstw, wysyłka frachtu zbiorczego z Chin jest bardzo popularną usługą.

Towary z Chin są tanie i szybko produkowane

Chińskie towary od dawna mają mocną pozycję na światowym rynku dzięki następującym czynnikom:

●      Tańsza siła robocza w porównaniu z europejskim i amerykańskim przemysłem. Pozwala to istotnie obniżyć koszty produkcji. I jeśli wcześniej wiązało się to z niską jakością produktów, to teraz wszystko się zmieniło dzięki przejściu na wyższy poziom technologiczny.

●      Współczesne chińskie fabryki tworzą skuteczną konkurencję dla zachodnich producentów pod względem wykorzystywanych technologii, wyposażenia i jakości produktów.

●      Imponująca skala zdolności produkcyjnych. Ogromna liczba zakładów i fabryk nie tylko stanowi zdrową konkurencję, która przekłada się na atrakcyjne ceny. Zapewnia również swobodę wyboru, tworzy korzystne możliwości negocjacji. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że chińscy partnerzy pójdą na ustępstwa dotyczące zmiany projektu produktu, naniesienia własnego logo itp.

●      Niski koszt towarów pociąga za sobą jeszcze jedną korzystną konsekwencję – niskie cła. Dotyczy to w szczególności następujących kategorii: zabawki, urządzenia techniczne, odzież, tekstylia, elektronika, sztuczne kwiaty. Na przykład chińskie samochody są o prawie 50% tańsze dla konsumenta niż europejskie lub amerykańskie.

 

Jakie są dodatkowe korzyści z zamówienia dostawy zbiorczych towarów z Chin?

Dostawa ładunków zbiorczych z Chin jest korzystna ze względu na możliwości komunikacji elektronicznej. W internecie można znaleźć dostawcę (na przykład na popularnych platformach handlowych), oraz firmę, która zorganizuje transport i odprawę celną. Jeśli znajdziesz dobrego wykonawcę z szerokim zakresem usług, możesz nawet obejść konieczność samodzielnego poszukiwania rzetelnego dostawcy.

 

Gdzie zamówić korzystną dostawę towarów z Chin?

Zamów dostawę zbiorczych towarów z Chin w firmie M3Cargo i pozbądź się wszystkich problemów związanych z transportem i odprawą celną towarów. Specjaliści z firmy transportowo-logistycznej M3Cargo oferują szeroki zakres usług, od poszukiwania chińskich producentów po rozładunek towarów w Polsce. Zapewniamy:

●      szybkie wykonywanie powierzonych zadań;

●      rygorystyczne przestrzeganie przepisów prawnych;

●      brak ukrytych opłat;

●      szybką odprawę celna;

●      wygodną i wysoką jakość obsługi.

Skontaktuj się z nami!

  • KM
Najnowsze artykuły