Dusił żonę, sąsiada zaatakował łomem

28.02.2022

Dusił żonę, sąsiada zaatakował łomem

Policjanci z Koziegłów zatrzymali mieszkańca Poraja, który w trakcie awantury domowej dusił swoją żonę. Agresor zaatakował również metalowym łomem sąsiada, który ruszył z pomocą bezbronnej kobiecie. 42-latek został objęty policyjnym dozorem.

Do zdarzenia doszło w sobotę 26 lutego, około godziny 5.00 w jednym z mieszkań w Poraju. Wychodząca do pracy 40-letnia kobieta została zaatakowana i pobita przez swojego męża. Słysząc wołanie o pomoc, na ratunek ruszył 42-letni sąsiad, który próbował odciągnąć napastnika.

Między mężczyznami wywiązała się walka, podczas której sprawca chwycił za łom i zaczął nim bić sąsiada. Powiadomieni o wszystkim koziegłowscy mundurowi zastali na miejscu dwóch leżących na ziemi mężczyzn i roztrzęsioną kobietę. Wezwali na miejsce załogę pogotowia, a do ich przyjazdu udzielili pierwszej pomocy przedmedycznej.

Pokrzywdzony z urazem kręgosłupa trafił do szpitala. 42-letni napastnik został zatrzymany. Wczoraj usłyszał zarzuty znęcania się nad żoną, kierowanie wobec niej gróźb karalnych i uszkodzenia ciała 42-letniego sąsiada. Prokurator zakazał mu zbliżania się do żony i sąsiada i objął go policyjnym dozorem. Jego dalszym losem zajmie się teraz sąd.

  • RED
Najnowsze artykuły