Dziesiąta edycja Biegu “Policz się z cukrzycą”. Jak się zapisać?

14.01.2022

Dziesiąta edycja Biegu “Policz się z cukrzycą”. Jak się zapisać?

Już po raz dziesiąty częstochowskiemu finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 30 stycznia 2022 roku, będzie towarzyszyć Bieg “Policz się z cukrzycą”. Ruszyły już zapisy do tego biegu.

Zapisy odbywają się tylko i wyłącznie poprzez wysyłanie sms’ów – dla osoby dorosłej jest to sms o treści 1, a dla biegaczek i biegaczy niepełnoletnich – o treści 2. Sms’a należy wysłać na numer tel.  +48 664 072 604.

Z jednego numeru telefonu można zarejestrować jedną osobę. Wysłanie sms’a jest równoznaczne z akceptacją regulaminu, z którego treścią można się zapoznać na stronie częstochowskiego sztabu WOŚP (TUTAJ).

Bieg odbędzie się w dniu tegorocznego finału WOŚP – czyli 30 stycznia, w niedzielę, o godz. 11. W wydarzeniu będzie mogło wziąć udział maksymalnie 300 osób. Organizatorzy zachęcają wszystkich zainteresowanych, aby nie zwlekać z rejestracją.

W dniu biegu – między godz. 9 a 10.10 – wszystkie uczestniczki i uczestnicy są zobowiązani do stawienia się w Biurze Biegu przy al. NMP 46, aby potwierdzić swoją obecność. Jeśli zostaną wolne miejsca w ramach limitu (czyli gdy niektórzy zarejestrowani nie zgłoszą się), między godz. 10.10 a 10.30 odbędą się ,,rezerwowe” zapisy dla wszystkich chętnych, którym nie udało się wcześniej zarejestrować. Aby wystartować, trzeba będzie wrzucić do ,,orkiestrowej” puszki 50 złotych.

Bieg na dystansie 2,5 km obejmie tzw. III Aleję, przejście przez ul. Pułaskiego, aleję Henryka Sienkiewicza, Park 3 Maja, Pasaż biskupa Stefana Bareły oraz Park Staszica. Start i meta będą ulokowane w II Alei.

Organizatorem jest lokalny Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z siedzibą przy ul. Dąbrowskiego 7.

  • RED
Najnowsze artykuły