Oglądajcie Kuchenne Rewolucje z Częstochowy

06.09.2018

Oglądajcie Kuchenne Rewolucje z Częstochowy

Dziś w telewizji obejrzeć będzie można odcinek Kuchennych Rewolucji, w którym znana restauratorka Magda Gessler dokonywała metamorfozy jednej z częstochowskich knajp. Teraz nosi ona nazwę Gospoda Kwaśnica. Relacja z przemiany już o 21:30 w programie TVN.

-Darek osiem lat temu otworzył własny lokal w rodzinnej Częstochowie. Boryka się z problemami finansowymi, ponieważ odwiedziny stałych bywalców to za mało, aby utrzymać restaurację – możemy przeczytać w zapowiedzi odcinka. Czy Magdzie Gessler udało się uratować sytuację pana Darka? Ciekawscy już zdążyli zajrzeć do lokalu i spróbować nowego menu. Przyszedł czas, aby poznać ostateczną ocenę prowadzącej program.

  • pn
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły