Dziś w DKF “Rumcajs” klasyka kina – film “Wiele hałasu o nic”

15.04.2024

Dziś w DKF “Rumcajs” klasyka kina – film “Wiele hałasu o nic”

Dyskusyjny Klub Filmowy “Rumcajs” to miejsce, gdzie magia kina ożywa w każdy poniedziałek. Repertuar pełen wyjątkowych dokumentów i klasyki. Już dziś na ekranie film “Wiele hałasu o nic”.

W DKF-ie stawiają na różnorodność i jakość. Każdy poniedziałek to okazja do odkrywania arcydzieł kina, zarówno tych klasyków, które zdefiniowały sztukę filmową, jak i unikalnych dokumentów, które poruszają i inspirują. Te poniedziałkowe seanse to podróż przez historię kina w najbardziej fascynujący sposób!

Bilety już od 14 złotych!

DKF stara się, aby sztuka filmowa była dostępna dla wszystkich. Dlatego bilety na seanse zaczynają się już od zaledwie 14 złotych! A jeśli jesteś członkiem DKF “Rumcajs”, to masz dodatkową korzyść – dla Ciebie bilety są jeszcze tańsze!

Dołącz do DKF i podziel się pasją filmową!

Dyskusyjny Klub Filmowy “Rumcajs” to nie tylko seanse filmowe, to także miejsce spotkań pasjonatów kina. Podziel się swoimi refleksjami i doświadczeniami, uczestnicząc w dyskusjach po seansach. Twórz razem społeczność miłośników filmu, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie!

Nie przegap tej wyjątkowej okazji na spędzenie poniedziałkowego wieczoru w magicznym świecie kina! Zapraszamy serdecznie do DKF “Rumcajs”, działającego przy Politechnice Częstochowskiej!

Seanse odbywają się w każdy poniedziałek o godzinie 18.00 w Klubie Politechnik

Dla członków Rumcajsa są to: 10 zł za bilet jednorazowy, 30 zł za karnet miesięczny i 80 zł za karnet kwartalny. Składka członkowska 10 zł na rok. Członkiem DKF może zostać osoba pełnoletnia, jeśli zobowiąże się do przestrzegania zasad funkcjonowania i Statutu DKF.

Dla osób niebędących członkami DKF Rumcajs ceny odpowiednio: 14 zł, 50 zł i 120 zł.

Sprzedaż biletów i wpłaty składek w Klubie Politechnik. Dla pracowników Politechniki Częstochowskiej bilety i karnety dostępne w Dziale Socjalnym Politechniki.

Repertuar dostępny na stronie: https://ack.pcz.pl/dkf-rumcajs

WIELE HAŁASU O NIC

Hero i Claudio wkrótce biorą ślub. Postanawiają wyswatać Beatrice i Benedicka, którzy są zadeklarowanymi przeciwnikami małżeństwa.

Reżyseria: Kenneth Branagh

Scenariusz: Kenneth Branagh

Obsada: Kenneth Branagh, Michael Keaton, Emma Thompson

KOMEDIA ROMANTYCZNA, prod. USA, 1993r., 111 min.

  • pn
Najnowsze artykuły