Exact Systems Norwid Częstochowa w finale Tauron 1. Ligi Mężczyzn

08.05.2023

Exact Systems Norwid Częstochowa w finale Tauron 1. Ligi Mężczyzn

W niedzielny wieczór Exact Systems Norwid Częstochowa pewnie pokonał Gwardię Wrocław 3:0, awansując do finału Tauron 1. Ligi Mężczyzn. Zwycięstwo to dało podopiecznym trenera Leszka Hudziaka bezpośrednią możliwość gry o pierwsze miejsce w tabeli i upragniony awans do Plusligi. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze spotkania w Hali Sportowej Częstochowa autorstwa Patryka Kubata.

Trzeci półfinałowy mecz fazy play off TAURON 1. Ligi Mężczyzn rozgrywany był 7 maja w Hali Sportowej Częstochowa. Exact Systems Norwid Częstochowa pokonał Chemeko-System Gwardię Wrocław w trzech setach (26:24, 25:15, 25:15). MVP meczu został Rafał Sobański. W  wielkim finale częstochowski zespół zmierzy się z MKSem Będzin.

Wszyscy razem do Będzina!

Już w najbliższy czwartek 11 maja rozpoczną się finałowe zmagania. Gospodarzem pierwszego meczu będzie wyżej ulokowany w tabeli w sezonie zasadniczym MKS Będzin. Zarząd oraz zawodnicy Klubu Sportowego Norwid Częstochowa zapraszają wszystkich sympatyków do gorącego dopingu na trybunach. Wspólny, darmowy wyjazd kibiców na czwartkowy mecz zaplanowano na godzinę 15.00. Zbiórka uczestników wyjazdu odbędzie pod marketem Auchan przy ul. Focha.

Zgłoszenia na wyjazd należy kierować do Natalii Zalas tel. 573 207 650 lub Bartosza Cekusa tel. 725 257 776 do najbliższej środy (10.05).

  • pn
Najnowsze artykuły