Exact Systems Norwid Częstochowa zawalczy dziś o 22. ligowe zwycięstwo

26.03.2023

Exact Systems Norwid Częstochowa zawalczy dziś o 22. ligowe zwycięstwo

Do zakończenia zasadniczej części sezonu pozostały już zaledwie cztery kolejki, jednak częstochowianie tylko jedną z nich rozegrają u siebie. W ostatnim meczu domowym przed fazą play-off  już dziś błękitno-granatowi podejmą PZL LEONARDO Avię Świdnik. Start spotkania zaplanowano na godzinę 17.00

Zespół trenera Leszka Hudziaka rozegrał  26. kolejkę Tauron 1. Ligi  mężczyn na meczu wyjazdowym w Białymstoku. Z pozoru łatwy teren okazał się być dla częstochowian twardym orzechem do zgryzienia. Ostatecznie błękitno-granatowi wywieźli z serca Podlasia 2 cenne punkty, wygrywając mecz w stosunku 3:2. Zespół z Częstochowy utrzymuje się na pozycji lidera, jednak jego przewaga nad wiceliderem – MKSem Będzin zmalała do jednego punktu.

 

Wspólnie kibicujmy liderowi

Jesteśmy dumni z tego, że nasze mecze stają się powoli małym siatkarskim świętem dla całych rodzin. Trybuny zapełnia coraz większa liczba kibiców w każdym wieku. Najmłodsi bardzo chętnie korzystają z przygotowanej strefy dziecięcej, a rodzice, dziadkowie oglądają mecz. Mamy nadzieję, że podczas najbliższego meczu frekwencja będzie podobna do tej z ostatniego domowego spotkania. Taka liczba cieszy kibiców dopingująca nasz zespół bardzo cieszy, kibice to nasz siódmy zawodnik. Do zobaczenia w Hali Sportowej Częstochowa już w niedzielę, grajmy razem! – mówi Krzysztof Wachowiak, prezes Klubu Sportowego Norwid Częstochowa.

  • materiał prasowy Exact Systems Norwid
Najnowsze artykuły