
13.10.2022
Exact Systems Norwid przenosi się do Hali Sportowej Częstochowa
Dotychczas zespół Exact Systems Norwid grał na własnej hali przy ul. Jasnogórskiej 8. Przyszedł jednak czas zmian. W sezonie 2022/2023 pierwszoligowiec będzie rozgrywał swoje mecze w Hali Sportowej Częstochowa przy ul. Żużlowej 4. Ponadto po raz pierwszy w historii aspirujący do najwyższej klasy rozgrywkowej klub postanowił zakontraktować zagranicznych zawodników.
– Hala Sportowa Częstochowa to duży, nowoczesny obiekt sportowy, gdzie odbywają się wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe i nie tylko, organizowane w naszym mieście. Cieszymy się, że możemy zaprosić naszych kibiców właśnie na tę halę. Zależy nam na stałym rozwoju i mocno wierzymy, że przeprowadzka na halę przy ulicy Żużlowej będzie kolejnym krokiem, który w perspektywie przybliży nas do awansu — mówi Lesław Walaszczyk, sponsor tytularny Klubu.
Pierwszy mecz na nowej hali Exact Systems Norwid rozegra już w najbliższą sobotę, 15 października. Częstochowska drużyna zmierzy się z zespołem SPS Chrobry Głogów. Początek wydarzenia o godz. 18:30. Bilety na wydarzenie będzie można zakupić w hali bezpośrednio przed meczem oraz na platformie eBilet w cenie 10 zł. Dzieci do lat 15 mogą skorzystać z bezpłatnego wstępu. Zakupione w hali przy ul. Jasnogórskiej 8 karnety zachowują ważność bez względu na zmianę miejsca rozgrywek.