Exact Systems Norwid przenosi się do Hali Sportowej Częstochowa

13.10.2022

Exact Systems Norwid przenosi się do Hali Sportowej Częstochowa

Dotychczas zespół Exact Systems Norwid grał na własnej hali przy ul. Jasnogórskiej 8. Przyszedł jednak czas zmian. W sezonie 2022/2023 pierwszoligowiec będzie rozgrywał swoje mecze w Hali Sportowej Częstochowa przy ul. Żużlowej 4. Ponadto po raz pierwszy w historii aspirujący do najwyższej klasy rozgrywkowej klub postanowił zakontraktować zagranicznych zawodników.

– Hala Sportowa Częstochowa to duży, nowoczesny obiekt sportowy, gdzie odbywają się wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe i nie tylko, organizowane w naszym mieście. Cieszymy się, że możemy zaprosić naszych kibiców właśnie na tę halę. Zależy nam na stałym rozwoju i mocno wierzymy, że przeprowadzka na halę przy ulicy Żużlowej będzie kolejnym krokiem, który w perspektywie przybliży nas do awansu — mówi Lesław Walaszczyk, sponsor tytularny Klubu.

Pierwszy mecz na nowej hali Exact Systems Norwid rozegra już w najbliższą sobotę, 15 października. Częstochowska drużyna zmierzy się z zespołem SPS Chrobry Głogów. Początek wydarzenia o godz. 18:30. Bilety na wydarzenie będzie można zakupić w hali bezpośrednio przed meczem oraz na platformie eBilet w cenie 10 zł. Dzieci do lat 15 mogą skorzystać z bezpłatnego wstępu. Zakupione w hali przy ul. Jasnogórskiej 8 karnety zachowują ważność bez względu na zmianę miejsca rozgrywek.

  • pn
Najnowsze artykuły