28.02.2018

Fałszywy pacjent na izbie przyjęć

Mieszkaniec Zawiercia, ukrywający się przed organami ścigania, na izbie przyjęć w lublinieckim szpitalu podał lekarzowi fałszywe dane. Nie mając pewności co do prawdomówności pacjenta, medyk powiadomił o swoich wątpliwościach policjantów….
43-latek po udzieleniu pomocy przez załogę pogotowia ratunkowego, trafił na izbę przyjęć lublinieckiego szpitala. Wiedząc, że powinien trafić za kraty, próbował wprowadzić w błąd dyżurującego lekarza podając fałszywe dane osobowe. Mając wątpliwości co do tożsamości pacjenta, medyk powiadomił jednak policjantów. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany przez zawierciański sąd celem odbycia kary za popełnione przestępstwa. Prosto z izby przyjęć trafił więc do policyjnego aresztu. W jednostce okazało się, że ma przy sobie kilka dewocjonaliów z metkami. Zapytany skąd posiada te przedmioty, oświadczył, że otrzymał w prezencie. Po kilku minutach przyznał się jednak do ich kradzieży. Niebawem 43-latek zostanie przesłuchany i przetransportowany do zakładu karnego. Nie wykluczone, że w związku z ostatnimi kradzieżami jego pobyt może się przedłużyć…

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły