Fotorelacja z meczu Raków Częstochowa – Radomiak Radom

18.09.2022

Mecz 10. kolejki PKO Ekstraklasy zakończył się dla Rakowa Częstochowa kolejnym zwycięstwem na stadionie przy ul. Limanowskiego 83. Czerwono-Niebiescy pokonali zespół Radomiaka Radom 3:0. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego spotkania!

Pierwszą bramkę dla częstochowskiej drużyny w sobotnim spotkaniu zdobył tuż przed przerwą Fabian Piasecki. Była to obiecująca zapowiedź drugiej połowy meczu, w której gole dla Rakowa zdobyli jeszcze Stratos Svarnas (46′) oraz Ivi Lopez (52′).  Choć do końca spotkania Czerwono-Niebiescy stwarzali sobie kolejne okazje do podwyższenia wyniku, nie uległ on już zmianie. Następny ligowy mecz Raków Częstochowa rozegra w niedzielę, 2 października na wyjeździe z Widzewem Łódź – teraz zawodników czeka wrześniowa przerwa reprezentacyjna.

Raków: Kovačević – Rundić, Arsenić, Svarnas, Kun (85. Długosz), Papanikolaou, Kochergin (81. Berggren), Tudor, Ivi (68. Wdowiak), Nowak (81. Szelągowski), Piasecki (68. Gutkovskis)

Radomiak: Kobylak – Grzybek, Justiniano, Rossi, Abramowicz, Cele (65. Nowakowski), Nascimento (62. Luizao), Pik (62. Leandro), Alves (75. Pawłowski), Semedo, Maurides