Garażowa wyprzedaż ponownie w Centrum Handlowym Auchan Poczesna

11.06.2024

Garażowa wyprzedaż ponownie w Centrum Handlowym Auchan Poczesna

Centrum Handlowe Auchan Poczesna zaprasza na kolejną edycję garażowej wyprzedaży. Najbliższe wydarzenie odbędzie się już w sobotę 15czerwca. Stoiska będą dostępne od godziny 9.00 do godziny 14.30. Chętni mogą bezpłatnie wystawić przedmioty, których już nie używają. Mogą to być ubrania, zabawki, antyki, sprzęty domowe, a nawet rośliny. Z pewnością wiele z nich znajdzie nowego właściciela. Wstęp na targi jest bezpłatny.

Garażowa wyprzedaż w Centrum Handlowym Auchan Poczesna jest wydarzeniem dobrze znane kupującym i sprzedawcom. Każdy może wziąć w nim udział bezpłatnie. Sprzedawców obowiązuje rejestracja. Aby wystawić rzeczy należy wysłać maila na adres wyprzedazgarazowaauchan@gmail.com

Zgłaszać można się w terminie do 2 dni przed rozpoczęciem każdego wydarzenia. Zgłoszenie i wystawienie przedmiotów są bezpłatne. W przypadku dodatkowych pytań można również zadzwonić pod numer 696 48 66 80 do godziny 15.00. Zgłoszenie i wystawienie przedmiotów są bezpłatne.

Sprzedawcy muszą samodzielnie zatroszczyć się o wyposażenie stoiska i przynieść wieszaki lub stoliki, na których będą prezentować oferowane produkty.

Wydarzenie w Centrum Handlowym Auchan Poczesna daje liczne korzyści i sprzedawcom, i klientom. Kupując to, co już zostało wyprodukowane, tworzymy obieg zamknięty i maksymalnie wykorzystujemy surowce oraz zasoby środowiska. W ten sposób też oszczędzamy i zyskujemy wyjątkowe przedmioty z historią

Garażowa wyprzedaż odbędzie się 10 lutego w godzinach od 9.00 do 14.30 w pasażu Centrum Handlowego Auchan Poczesna przy ulicy Krakowskiej 10 w Poczesnej koło Częstochowy.

  • mat. pras.
Najnowsze artykuły