Garażowa wyprzedaż w Poczesnej

04.04.2023

Garażowa wyprzedaż w Poczesnej

Jeśli podczas wiosennych porządków znalazłeś przedmioty, które są w dobrym stanie, ale już ich nie używasz, weź udział w garażowej wyprzedaży w Centrum Handlowym Auchan Poczesna i wystaw swoje rzeczy na sprzedaż. Na pewno znajdą nowych właścicieli. Wydarzenie odbędzie się 15 kwietnia w pasażu centrum handlowego od godziny 11.00 do godziny 16.00. Sprzedawców obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

W pierwszą sobotę po Wielkanocy czyli 15 kwietnia Centrum Handlowe Auchan Poczesna zaprasza wszystkich miłośników przedmiotów „z drugiej ręki” na garażową wyprzedaż. Sprzedający dadzą „drugie życie” przedmiotom, których nie używają, a kupujący znajdą rzeczy, których poszukują w atrakcyjnych, niskich cenach!

Sprawdź, co możesz kupić na garażowej wyprzedaży

Poruszenie się po przestrzeni ułatwią strefy ubrań, zabawek, antyków i przedmiotów kolekcjonerskich, roślin i strefa wyprzedaży. W tej ostatniej będzie można znaleźć, m.in. książki, biżuterię, akcesoria kuchenne czy sprzęty elektroniczne. To kategoria przedmiotów, których nie da się przyporządkować do pozostałych.

– Wybieranie rzeczy z drugiej ręki pozwala również zmniejszyć ilość odpadów, które trafiają na wysypiska śmieci. To prosty sposób na prowadzenie bardziej ekologicznego stylu życia. Kupując to, co już zostało wyprodukowane, tworzymy obieg zamknięty i maksymalnie wykorzystujemy surowce i zasoby środowiska. Dlatego zachęcam do udziału w wydarzeniu zarówno tych, którzy chcą dać „drugie życie” używanym rzeczom, jak i tym, którzy chcieliby kupić wyjątkowe przedmioty z duszą – mówi Aleksandra Kolarz, menedżer marketingu Centrum Handlowego Auchan Poczesna.

Rejestracja dla sprzedawców

Osoby, które chcą wziąć udział w wydarzeniu jako sprzedawcy, muszą się zarejestrować. Można to zrobić do 13 kwietnia włącznie, wysyłając maila na adres wyprzedazgarazowaauchan@gmail.com lub dzwoniąc pod numer 696 48 66 80. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Sprzedawcy muszą samodzielnie zatroszczyć się o wyposażenie stoiska i przynieść wieszaki lub stoliki, na których będą prezentować oferowane produkty. Regulamin wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej Centrum Handlowego Auchan Poczesna.

Garażowa wyprzedaż odbędzie się 15 kwietnia w Centrum Handlowym Auchan Poczesna przy ulicy Krakowskiej 10 w Poczesnej koło Częstochowy od godziny 11.00 do godziny 16.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

  • mat. pras.
Najnowsze artykuły