Giełda Zajęć Pozalekcyjnych zaprasza!

04.09.2023

Giełda Zajęć Pozalekcyjnych zaprasza!

To wydarzenie pomaga nie tylko odkryć i pielęgnować talent ucznia, ale dzięki niemu znajdziecie także wsparcie w nauce i korepetycje, a także świetny pomysł na to, jak ciekawie i aktywnie spędzić czas po lekcjach.

9 września (sobota) do Galerii Jurajskiej zawita Giełda Zajęć Pozalekcyjnych. To cykliczne wydarzenie, dzięki któremu już tysiące uczniów odkryło swoje pasje, a także pokonało trudności w nauce.

Tegoroczna edycja przyciągnie kilkadziesiąt placówek i ośrodków edukacyjnych z Częstochowy i okolic. Tradycyjnie nie zabraknie szkół, które specjalizują się w rozwoju talentów artystycznych dzieci i młodzieży.

Jeśli więc zastanawiacie się, jak rozpocząć przygodę z rysowaniem, grafiką, malarstwem czy tańcem? Na Giełdzie będziemy mieć dla Was dziesiątki podpowiedzi i inspiracji. Co więcej, dowiecie się, gdzie dziecko może rozwinąć swoje zainteresowanie naukami ścisłymi, programowaniem, LEGO lub robotyką.

Kto wie, może wśród gości wydarzenia kryje się odkrywca, a może… poliglota. Chcesz, aby dziecko płynnie mówiło po angielsku, niemiecku, włosku, a może władało innym językiem, którego znajomość budzi podziw? Już 9 września czekać będą na Was najlepsze szkoły językowe.

Nie zabraknie także ośrodków sportowych. Piłka nożna, akrobatyka, sztuki walki, tenis stołowy – to tylko kilka z pomysłów na wyjątkową karierę sportową, życiową pasję, ale także aktywność po lekcjach.

W sumie mamy dla Was niemal 100 różnych pomysłów, jak wesprzeć rozwój dziecka.

Na tym jednak nie koniec. Bo nasza giełda, to także okazja do tego, aby podpatrzeć efekty takiej, często wieloletniej nauki, a tym samym zainspirować się. Umożliwią to trwające cały dzień prezentacje umiejętności uczniów i absolwentów.

Nie zabraknie także rozwiązań dla tych, którzy mają problemy w nauce.

Nasza Giełda to bogata oferta przeróżnych korepetycji i zajęć wspierających. To także okazja dla opiekunów, aby spotkać się i poradzić pedagoga lub psychologa, a także poszukać fachowej pomocy, jeśli ta jest potrzebna.

Mamy też dla Was super niespodziankę i atrakcję. 9 września odwiedzą nas trzy kucyki z pobliskiej stadniny. Będzie więc okazja do przejażdżek na ich grzbiecie, a także zabawy na olbrzymich dmuchańcach. Koniki spotkacie przed naszym centrum. Nie zabraknie też malowania buziek!

Czekamy na Was od godz. 12.00 do 18.00. Wstęp na Giełdę jest bezpłatny.

Lista wystawców:

AKADEMIA RUCHU
AVOCADO KIDS
AZS UJD Bebetto
BRICKS 4 KIDZ
C’MON STUDIO
CZĘSTOCHOWSKI TEATR TAŃCA
HAPPY KIDS
HELLO ENGLISH
KS ORIENT
MAŁA AKADEMIA RAKÓW
MATPLANETA
PASCAL
PRACOWNIA KREATYWNA
PRACOWNIA TWORZYWO
PROFI LINGUA
SENSORYCZNY PSYCHOLOG AGNIESZKA WAWRZAK
STREFA KARIER
STUDIO TAŃCA STEP BY STEP
VERSO

  • materiał prasowy Galerii Jurajskiej
Najnowsze artykuły