Gmina Poczesna. GZOZ z nowym punktem pobrań

03.02.2023

Gmina Poczesna. GZOZ z nowym punktem pobrań

Od poniedziałku działa nowy punkt pobrań dla pacjentów Gminnego Zespołu Ośrodków Zdrowia w Poczesnej. Gmina Poczesna usprawnia się dla mieszkańców!

Pacjenci mają teraz do wyboru trzy punkty pobrań: każdego dnia od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00-10:00 w Gminnym Zespole Ośrodków Zdrowia w Poczesnej ul: Szkolna 3, we wtorki środy i piątki od 8:00-10:00 w Ośrodku Zdrowia we Wrzosowej ul: Strażacka 27 oraz nowy punkt pobrań Michałów ul. Laurowa 58 czynny w poniedziałki i czwartki w godzinach od 8:00 -10:00.

Decyzja została podjęta na podstawie konsultacji z Wójtem Gminy Poczesna – Krzysztofem Ujmą, samorządem i Radą Społeczną. Działanie ma na celu usprawnienie obsługi w zakresie pobierania materiału do badań laboratoryjnych.

Badania będą wykonywane w laboratorium w Poczesnej jak i przez firmę zewnętrzna Diagnostykę. Wyniki badań są zazwyczaj tego samego dnia po godzinie 15:00 możliwy odbiór elektronicznie pod adresem: https://wyniki.diag.pl/
Odbiór wyników badań osobiście lub przez osobę upoważnioną do odbioru wyników badań możliwy jest następnego dnia codziennie od poniedziałku do piątku w Poczesnej w laboratorium lub po godzinie 15 na dole w rejestracji.

fot.: UG Poczesna

  • opr. nl
Najnowsze artykuły