Handlował podróbkami

12.08.2019

Handlował podróbkami

115 koszulek z podrobionymi znakami towarowymi znanych marek zabezpieczyli kłobuccy policjanci. Handlował nimi 44-letni mieszkaniec Częstochowy. Grozi mu do 2 lat więzienia.

Śledczy z Kłobucka w trakcie wykonywania czynności służbowych na terenie miejskiego targowiska “złapali” na gorącym uczynku mężczyznę, który handlował odzieżą z podrobionymi znakami towarowymi znanych “światowych” marek. Podczas przeszukania pojazdu użytkowanego przez 44-letniego mieszkańca Częstochowy, mundurowi znaleźli i zabezpieczyli 115 koszulek, z których wszystkie miały podrobione znaki towarowe znanych marek. Mężczyzna odpowie z Ustawy o Prawie Własności Przemysłowej za wprowadzenie do obrotu „podróbek”. Grozi mu za to kara do 2 lat więzienia.

  • Katarzyna Gwara
Firmy z gwarancją
Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły