Hit 21. kolejki Tauron 1. Ligi w Częstochowie!

08.02.2023

Hit 21. kolejki Tauron 1. Ligi w Częstochowie!

Trwa runda rewanżowa Tauron 1. Ligi Mężczyzn. Zawodnicy Exact Systems Norwid Częstochowa po pewnym (3:0) sobotnim zwycięstwie w Głogowie utrzymują pozycję lidera. Już w najbliższy czwartek 09.02 błękitno-granatowi podejmą w hitowym spotkaniu 21. kolejki wicelidera tabeli – KKS Mickiewicz Kluczbork. Start spotkania zaplanowano na godzinę 20.30

Pojedynek o fotel lidera

Podczas 20. kolejki oba zespoły zdobyły po trzy punkty. Exact Systems Norwid Częstochowa pokonał na wyjeździe SPS Chrobry Głogów 3:0, natomiast Mickiewicz Kluczbork zwyciężył w takim samym stosunku nad AZS AGH Kraków.

Trener Exact Systems Norwid Częstochowa podkreśla, że “będzie to mecz o fotel lidera.” – Albo zwiększymy przewagę do czterech punktów lub stracimy prowadzenie. My i oni mamy świadomość jak ważny to będzie pojedynek. Walka potoczy się w stylu cios za cios – powiedział. Mickiewicz jest zespołem kompletnym, w którym praktycznie nie ma słabych punktów – komplementuje rywala Leszek Hudziak. Czekamy więc na atrakcyjne spotkanie.

Zagrajmy razem w hitowym starciu

Zarząd i zawodnicy błękitno-granatowych z ogromną radością zapraszają do Hali Sportowej Częstochowa wszystkich sympatyków częstochowskiej siatkówki. – Liczymy, że czwartkowy pojedynek z Mickiewiczem będzie prawdziwym siatkarskim świętem. Zagrajmy razem o fotel lidera! – mówi Lesław Walaszczyk Członek Zarządu Klubu Sportowego Norwid Częstochowa.

 

źródło: Exact Systems Norwid Częstochowa

  • mat. pras.
Najnowsze artykuły