IV Powiatowy Przegląd Orkiestr

20.06.2019

IV Powiatowy Przegląd Orkiestr

Występy mażoretek, największe światowe hity, muzyka poważna i rozrywkowa. Już w najbliższą niedzielę 23 czerwca do Dąbrowy Zielonej zjadą się orkiestry z naszego regionu, aby wziąć udział w IV Powiatowym Przeglądzie Orkiestr Dętych.

Dabrowa Zielona stanie się centrum muzycznym w naszym regionie. Impreza rozpocznie się o godzinie 14:00 przemarszem orkiestr. W tegorocznej edycji udział zapowiedziało 10 zespołów. Na scenie będziemy mogli podziwiać zespoły z: Konopisk, Kruszyny, Koniecpola, Lelowa, Rędzin, Kłomnic, Mykanowa, Poczesnej, Dąbrowy Zielonej oraz Blachowni. Na wydarzenie zaprasza Starosta częstochowski oraz wójt gminy Dąbrowa Zielona.

  • Paula Nogaj
Firmy z gwarancją
Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły