Jasnogórska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna zaprasza na Dni Otwarte

23.03.2023

Jasnogórska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna zaprasza na Dni Otwarte

Nadszedł czas ważnych decyzji rodziców przyszłych uczniów klas pierwszych, gdyż rusza rekrutacja do szkół podstawowych i ponadpodstawowych w Częstochowie. Każdy rodzic zastanawia się: Jaką szkołę wybrać dla swojego dziecka? Która szkoła sprosta oczekiwaniom? Która szkoła doceni indywidualność i wyjątkowość dziecka? Która je wszechstronnie rozwinie? Która ma bogatą ofertę edukacyjną?

Z pomocą w odpowiedzi na te nurtujące pytania przychodzi Jasnogórska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna przy al. Jana Pawła II 126/130, która już od 10 lat zaprasza w swe mury najmłodszych, a od 3 lat nieco starszych – do Jasnogórskiej Szkoły Muzycznej II stopnia.

Jasnogórskie Szkoły Muzyczne I i II stopnia to szkoły ogólnokształcące, w których uczeń realizuje obowiązek szkolny (w zakresie szkoły podstawowej, później liceum) i jednocześnie kształci się muzycznie. Placówka może pochwalić się nie tylko doskonałą lokalizacją w centrum miasta, ale przede wszystkim jedną z najbogatszych ofert edukacyjnych w mieście!

Szkoła oferuje, oprócz wszystkich podstawowych zajęć, szereg zajęć dodatkowych!!! Są to m.in. bezpłatne zajęcia przygotowujące uczniów do egzaminu ósmoklasisty, taniec, zajęcia wokalne, a także dodatkowe zajęcia z języka włoskiego, hiszpańskiego i wiele innych. Ciekawą ofertę edukacyjną każdy rodzic i dziecko mogą poznać już w najbliższych dniach, ponieważ 20-21 kwietnia w godzinach 17.00-19.00 szkoła organizuje dni otwarte dla uczniów i ich rodziców oraz młodzieży. Natomiast 22 kwietnia w godzinach 10.00 – 13.00 zaprasza wszystkich na piknik rodzinny.

To świetny moment, aby zapoznać się z wyjątkowo wszechstronną ofertą szkoły. Podczas dni otwartych zaplanowano:

– spotkanie wychowawców klas pierwszych oraz nauczycieli- instrumentalistów z uczniami i rodzicami,

– szczegółowe zapoznanie z ofertą edukacyjną szkoły,

-prezentację bazy lokalowej- w tym bogate instrumentarium,

– mini koncerty,

– muzyczne warsztaty plastyczno – językowe, taneczne i wokalne,

I wiele innych atrakcji!

Warto skorzystać z okazji i pokazać swemu dziecku wspaniały świat muzyki, da

mu doświadczyć kontaktu z instrumentem. Więcej informacji o szkole i dniach otwartych na JSM Facebook

DNI OTWARTE

Jasnogórska Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Częstochowie

al. Jana Pawła II 126/130

20-21.04.2023 r., godz. 17.00-19.00

PIKNIK RODZINNY

22.04.2022 r., godz. 10.00-13.00

  • mat. pras.
Najnowsze artykuły