Jasnowidz Jackowski przemówił: Zwłoki Jacka Jaworka są w Poraju

30.12.2021

Jasnowidz Jackowski przemówił: Zwłoki Jacka Jaworka są w Poraju

Szukajcie Jacka Jaworka w Poraju. Tam są jego zwłoki – mówi Krzysztof Jackowski. Policja wciąż poszukuje sprawcę potrójnego zabójstwa w Borowcach w powiecie częstochowskim. Zdaniem śledczych 52-letni Jacek Jaworek może ukrywać się za granicą.

Jak twierdzi na łamach “Faktu” Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa, w ubiegłym tygodniu zgłosiła się do niego agencja detektywistyczna z Wrocławia, która została wynajęta przez część rodziny ofiar poszukiwanego Jacka Jaworka. Detektywi poprosili go o pomoc.

– Kazałem im przywieźć rzecz po sprawcy, żebym mógł nawiązać kontakt z tą osobą. Przywieźli mi przepoconą czapkę należącą do poszukiwanego – opowiada Jackowski. Wizje trudno przychodziły. – W końcu poczułem… On nie żyje. Duch poszukiwanego podpowiedział mi: Poraj… Poraj… Nie wiedziałem, że taka miejscowość istnieje. Sprawdziłem na mapie, Poraj leży 32 km od Borowców, gdzie doszło do tragedii. Jaworek uciekł. Po zbrodni zabił się. Trzeba przeczesać teren wokół Poraja – mówi Jackowski.

Policja wciąż prowadzi poszukiwania Jacka Jaworka. Ciągle brana jest pod uwagę możliwość, że Jacek Jaworek nie żyje, ale bardziej prawdopodobne jest to, że mężczyzna ukrywa się przed policją, być może za granicą. Niedawno przed Jaworkiem ostrzegała austriacka policja, ale nie informowała o tym, że poszukiwany był widziany w tym kraju.

Prokuratura ma już bardzo bogaty materiał dowodowy w tej sprawie. Niestety do dalszych czynności potrzebne jest zatrzymanie Jacka Jaworka.

  • RED
Najnowsze artykuły