Jurajska przygotowuje 3 dni atrakcji na Dzień Dziecka

28.05.2024

Jurajska przygotowuje 3 dni atrakcji na Dzień Dziecka

Galeria Jurajska organizuje atrakcje na Dzień Dziecka, które potrwają aż… 3 dni. W centrum handlowym, ale także na Bulwarach Jurajskich, nie zabraknie wydarzeń dla najmłodszych, które zapewnią udaną zabawę.

Trzy dni, od 31 maja do 2 czerwca. Tyle w Galerii Jurajskiej potrwa Dzień Dziecka. Centrum handlowe przygotowuje prawdziwy maraton atrakcji dla dzieci w różnym wieku. Tegoroczne świętowanie podzielone zostanie na dwie części.

31 maja i 1 czerwca atrakcje czekać będą na dzieci wewnątrz Jurajskiej. 2 czerwca galeria zaprosi dzieci do zabawy w plenerze na Bulwarach Jurajskich. Co konkretnie przygotowano? Już w piątek i sobotę w centrum handlowym stanie ogromny plac zabaw z Bazą Lemurów.

Najmłodsi znajdą w nim m.in. bawialnię, mostek celnościowy, czyli grę rozwijającą motorykę, klocki XXL, rwący potok, czyli wielkoformatową grę planszową, mapę świata w formie puzzli XXL czy tropikalne domino. Nie zabraknie także olbrzymiej gry w kółko i krzyżyk oraz gier stolikowych i łamigłówek.

A to dopiero początek zabawy, bo Jurajska zabierze najmłodszych także na… Madagaskar.

Wszystko za sprawą wystaw edukacyjnej „Halo Madagaskar”, która przybliży faunę i florę tej odległej wyspy, jej historię i mieszkańców.

Ponadto dzieci będą mogły dowiedzieć się więcej o lemurach. Szykują się też konkursy z nagrodami. Wystawa, którą będzie można odwiedzać w Jurajskiej, powstała we współpracy z pracownikami naukowymi zoo we Wrocławiu.

– Biorąc udział w przygotowanych atrakcjach dzieci będą mogły nie tylko świetnie się bawić, ale także poszerzą swoją wiedzę, zgłębiając fascynujący świat Madagaskaru. Przygotowany Dzień Dziecka łączy w sobie bowiem rozrywkę z edukacją, jednocześnie zachęcając najmłodszych do odkrywania świata oraz rozwiązywania łamigłówek – mówi Anna Borecka, dyrektor Galerii Jurajskiej.

Atrakcje 31 maja i 1 czerwca w galerii dostępne będą od godz. 12.00 do 18.00. Wstęp jest bezpłatny.

A już 2 czerwca zabawa przeniesie się „pod chmurkę”. W niedzielę Dzień Dziecka zawita bowiem na Bulwary Jurajskie. Tam na najmłodszych czekać będą zjawiskowe dmuchańce oraz eurobungee, czyli połączenie trampoliny z linami bungee.

Dla maluchów centrum handlowe przygotuje natomiast suchy basen z piłeczkami. W czasie wydarzenia będzie można także pomalować sobie buzię. Dla uczestników zabawy Jurajska ma także słodki poczęstunek. Klimat imprezie nadawać będzie natomiast muzyka dla dzieci grana przez DJ-a.

Atrakcje nad Wartą dostępne będą w godzinach od 12.00 do 18.00. Wstęp jest bezpłatny.

  • źródło: Biuro Prasowe Galerii Jurajskiej
Najnowsze artykuły